Jesteśmy Bass

 

 

Łączymy najwyższe standardy

z rozsądnymi cenami

 

 

JESTEŚMY BASS — pierwszym, polskim producentem pompowanych desek SUP i współproducentem sportowych wioseł SUP.

 

Deski SUP poznaliśmy przypadkiem, szukając pomysłu na spędzanie wolnego czasu. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, która szybko stała się naszą pasją.

 

Chcieliśmy jeszcze więcej. Większej wytrzymałości, twardości deski, lepszej zwrotność na wodzie. Po latach pływania na innych deskach wiedzieliśmy dokładnie, czego oczekujemy od wymarzonej deski SUP.  Pozostało już ją tylko zrobić...

Pierwsze wersje i design powstały w 2015 roku. Po miesiącach projektowania, wykonaliśmy pierwszą partię.

 

 

Gdy napompowaliśmy pierwszą deskę, od razu wiedzieliśmy że jest dobra... Nie tracąc więc czasu, wróciliśmy do naszych projektów, żeby poprawić wszystkie drobne detale, za sprawą których dobre deski stają się świetne.

 

Kolejne miesiące poprawiania projektów i testowania nowych wersji przyniosły trzy pierwsze modele Bass. Warto dodać, że nasze deski SUP powstają z wykorzystaniem technologii drop-stitch oraz double layer, które poza większą wytrzymałością na uszkodzenia i twardością deski gwarantują niesamowite wrażenia podczas pływania.

 

Jednak najlepsze w modelach Bass jest to, że deska, która tak pływa mieści się w plecaku...

 

 

Drop-stitch technology

 

 

Nadmuchiwane deski SUP to najnowszy i możliwe, że najważniejszy rozdział w liczącej kilka tysięcy lat historii pływania z wiosłem na stojąco.

 

Nigdy wcześniej technologia nie pozwalała na stworzenie twardych desek, które można schować do plecaka...

A wszystko za sprawą technologii drop-stitch.

 

Jak w przypadku innych, światowych producentów, nadmuchiwana deska Bass, zawdzięcza swoje podstawowe właściwości właśnie tej technologii. Konstrukcja pompowanej deski opiera się na dwóch płatach materiałów wykonanych z poliestru, które łączą się ze sobą za pomocą tysięcy cieniutkich, i niesamowicie wytrzymałych poliestrowych nitek. Gęsta sieć nici, przymocowanych do górnej oraz dolnej warstwy poliestru, w momencie napełnienia powietrzem deski SUP, nadaje jej zaprojektowany kształt.

 

Idąc za pasją

 

 

Wkrótce po wyprodukowaniu pierwszych modeli pompowanych desek SUP Bass otworzyły się przed nami nowe możliwości, a zarazem i wyzwania. Zrozumieliśmy, że Stand Up Paddling to niesamowity świat, w którym wiele można zrobić.

 

SUP (Stand Up Paddleboard), czyli pływanie na desce z wiosłem, to najszybciej rozwijający się sport na świecie. Dzięki wykorzystaniu wiosła podczas pływania, nadaje się zarówno na morze, jezioro, jak i rzekę.

 

Pływanie na fali, spływy rzekami, SUP Joga, SUP Polo, a nawet Judo uprawiane na SUP, to tylko nieliczne, z ciągle przybywających  aktywności sportowych, które coraz liczniej przyciągają nowych uczestników. Przede wszystkim jednak pływanie na SUPach staje się coraz częstszym sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną czy znajomymi.

 

 

Wszystko dlatego, że powstały nadmuchiwane wersje SUP. Transport i przechowywanie desek, których długość często przekracza 3 metry, przestały w końcu być problemem. Dla przykładu, modele marki BASS mieszczą się w plecaku, którego wysokość po spakowaniu, to niecały metr.

 

Ta rewolucyjna zmiana sprawiła, że deski SUP zyskały popularność nie tylko wśród zagorzałych fanów sportów wodnych, ale przede wszystkim ludzi do tej pory z nimi niezwiązanych. Pływanie na SUPach stało się świetnym sposobem na aktywny wypoczynek - zarówno dla młodych jak i starszych - w niektórych krajach stając się najczęściej wybieraną aktywnością, uprawianą przez rodziny.

 

Ty także możesz przekonać się ile radości dają SUP'y marki BASS. Ponieważ SUP'y to nasza pasja, każdą naszą deskę cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również rozsądna cena.

 

Bądź na czasie

Mówimy o SUP, pływamy na SUP i produkujemy SUP.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami.

Masz pytanie do nas?

Skorzystaj z formularza kontaktowego na tej stronie.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

World of Bass

Kontakt

Produkty

Usługi

O Nas

Kontakt