ODKRYJ SUP Z

Breeze 10'6"

 

Jeżeli nie pływałeś jeszcze na deskach SUP, to ten model jest właśnie dla ciebie. Ważąca tylko 12 kg BASS BREEZE jest jedną z najlżejszych naszych desek. Łatwa w pływaniu jak każdy allround, bez trudu poradzi sobie na każdej wodzie, a dzięki bocznym statecznikom utrzymanie równowagi na niej nie będzie dla ciebie problemu. Jednak Breez to dużo więcej niż zwykły allround. Gdy poczujesz się już na niej pewnie, Bass Breeze pozwoli ci na dużo więcej.

 

Dobry gdy

 

UMIEJĘTNOŚCI

początkujący do średnio zaawansowany

 

AKWEN

rzeka, jezioro, morze, zatoka

 

AKTYWNOŚĆ

pływanie, SUP joga i fitness

 

Parametry

 

WYMIARY

320 cm x 75 cm x 15 cm

 

WAGA DESKI

12 kg

 

MAX. OBCIĄŻENIE

125 kg

 

L-BA PASAŻERÓW

1 osoba

 

MAX. CIŚNIENIE

22.5 PSI

 

Kup

Zobacz co dajemy gratis!

Znamy ten ból - kupujesz coś i nie możesz tego użyć, bo brakuje tego, albo tamtego. Dlatego do naszych desek dodajemy gratis pełen zestaw akcesoriów!

Plecak

Wiosło

Pompka

Pojemny i super lekki plecak Bass pomieści z łatwością deskę SUP wraz z akcesoriami. A dzięki dopływowi świeżego powietrza, unikniesz nieświeżego zapachu, w przypadku spakowania zawilgoconej deski.

Trzyczęściowe wiosło turystyczne z włókna szklanego dodajemy w zestawie całkowicie gratis. Mała waga wiosła da możliwość wygodnego pływania początkującym, a dzięki regulacji długości nie musisz się obawiać braku dopasowania do swojego wzrostu.

Dzięki dwustrefowej pompce w twoim zestawie napompujesz swoją deskę w 5 minut. Dwa tryby pracy (dual i single) ułatwią pracę także osobom o słabszej kondycji.

Miecz US Box

Linka/Leash

Zestaw naprawczy

Każda nasza deska wyposażona jest w uniwersalny miecze, który z łatwością zamontujesz w skrzynce mieczowej bez konieczności użycia narzędzi. Łatwy montaż w standardzie US Box pozwala także na regulację pozycji miecza, zmieniając tym samym właściwości pływne samej deski.

SUP to wspaniała zabawa i niesamowity trening, ale nie należy zapominać o bezpieczeństwie. Dbając o każdą stronę pływania na SUP dodaliśmy do zestawu linkę zabezpieczającą. Teraz twoja deska zawsze będzie przy tobie, nawet jak zejdziesz z niej do wody ;)

W zestawie naprawczym znajdziesz wiele przydatnych rzeczy na wypadek awarii - klucz do zaworu, zapasowy materiał oraz klej. Tak na wszelki wypadek.

Kup

 

Szukasz innej deski?

Zobacz pozostałe modele SUP Bass

 

Loading...

World of Bass

Kontakt

Produkty

Usługi

O Nas

Kontakt