Dobry gdy

 

UMIEJĘTNOŚCI

początkujący do średnio zaawansowany

 

AKWEN

rzeka, jezioro, zatoka

 

AKTYWNOŚĆ

SUP we dwoje, rafting i wędkowanie

 

 

RAZEM NA SUP

Dual 11'

 

Najlepsza z pompowanych desek Bass dla rodziny. Dzięki niej zwykły weekend zamienisz w niesamowitą przygodę. Stabilność gwarantowana bocznymi komorami powietrznymi sprawi, że bez obaw popływasz z najmłodszymi. A jeżeli marzy ci się dłuższa wycieczka, na pewno przyda się dodatkowy bagażnik na zapas wody, prowiant lub spakowane w plecak rzeczy. I to jeszcze nie wszystko. Wyposażyliśmy Bass Dual w dodatkowe mocowania, w które bez problemu zamontujesz krzesło turystyczne. To co, idziemy na ryby? ;)

 

Parametry

 

WYMIARY

335 cm x 112 cm x 10 cm

 

WAGA DESKI

18 kg

 

MAX. OBCIĄŻENIE

150 kg

 

L-BA PASAŻERÓW

2 osoby

 

MAX. CIŚNIENIE

20 PSI

 

Buy

Zobacz co dajemy gratis!

Znamy ten ból - kupujesz coś i nie możesz tego użyć, bo brakuje tego, albo tamtego. Dlatego do naszych desek dodajemy gratis pełen zestaw akcesoriów!

Plecak

Wiosło

Pompka

Pojemny i super lekki plecak Bass pomieści z łatwością deskę SUP wraz z akcesoriami. A dzięki dopływowi świeżego powietrza, unikniesz nieświeżego zapachu, w przypadku spakowania zawilgoconej deski.

Trzyczęściowe wiosło z aluminium poradzi sobie świetnie nawet w trudniejszych warunkach. A do tego wcale nie jest ciężkie.

Dzięki dwustrefowej pompce w twoim zestawie napompujesz swoją deskę w 5 minut. Dwa tryby pracy (dual i single) ułatwią pracę także osobom o słabszej kondycji.

Miecz US Box

Linka/Leash

Zestaw naprawczy

Każda nasza deska wyposażona jest w uniwersalny miecze, który z łatwością zamontujesz w skrzynce mieczowej bez konieczności użycia narzędzi. Łatwy montaż w standardzie US Box pozwala także na regulację pozycji miecza, zmieniając tym samym właściwości pływne samej deski.

SUP to wspaniała zabawa i niesamowity trening, ale nie należy zapominać o bezpieczeństwie. Dbając o każdą stronę pływania na SUP dodaliśmy do zestawu linkę zabezpieczającą. Teraz twoja deska zawsze będzie przy tobie, nawet jak zejdziesz z niej do wody ;)

W zestawie naprawczym znajdziesz wiele przydatnych rzeczy na wypadek awarii - klucz do zaworu, zapasowy materiał oraz klej. Tak na wszelki wypadek.

Kup

 

Szukasz innej deski?

Zobacz pozostałe modele SUP Bass

 

Loading...

World of Bass

Kontakt

Produkty

Usługi

O Nas

Kontakt