PODRÓŻUJ I ODKRYWAJ

Touring 12'

 

Bass Touring to blisko 4-metrowa, pompowana deska SUP dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek i prędkość. Zaskakująca sztywność deski i smukły kształt, gwarantują niesamowite wrażenia z pływania, łącząc prędkość z na prawdę dużą zwrotnością. Jednocześnie mała waga deski (13kg) sprawia, że dotrzesz z nią w miejsca, w których do do tej pory nie udało ci się popływać.

 

Dobry gdy

 

UMIEJĘTNOŚCI

średnio zaawansowany do zaawansowany

 

AKWEN

rzeka, jezioro, zatoka

 

AKTYWNOŚĆ

SUP turystyka, treningi kondycyjne

 

Parametry

 

WYMIARY

365 cm x 75 cm x 15 cm

 

WAGA DESKI

13 kg

 

MAX. OBCIĄŻENIE

130 kg

 

L-BA PASAŻERÓW

1 osoba

 

MAX. CIŚNIENIE

22.5 PSI

 

Kup

Zobacz co dajemy gratis!

Znamy ten ból - kupujesz coś i nie możesz tego użyć, bo brakuje tego, albo tamtego. Dlatego do naszych desek dodajemy gratis pełen zestaw akcesoriów!

Plecak

Wiosło

Pompka

Pojemny i super lekki plecak Bass pomieści z łatwością deskę SUP wraz z akcesoriami. A dzięki dopływowi świeżego powietrza, unikniesz nieświeżego zapachu, w przypadku spakowania zawilgoconej deski.

Trzyczęściowe wiosło turystyczne z włókna szklanego dodajemy w zestawie całkowicie gratis. Mała waga wiosła da możliwość wygodnego pływania początkującym, a dzięki regulacji długości nie musisz się obawiać braku dopasowania do swojego wzrostu.

Dzięki dwustrefowej pompce w twoim zestawie napompujesz swoją deskę w 5 minut. Dwa tryby pracy (dual i single) ułatwią pracę także osobom o słabszej kondycji.

Miecz US Box

Linka/Leash

Zestaw naprawczy

Każda nasza deska wyposażona jest w uniwersalny miecze, który z łatwością zamontujesz w skrzynce mieczowej bez konieczności użycia narzędzi. Łatwy montaż w standardzie US Box pozwala także na regulację pozycji miecza, zmieniając tym samym właściwości pływne samej deski.

SUP to wspaniała zabawa i niesamowity trening, ale nie należy zapominać o bezpieczeństwie. Dbając o każdą stronę pływania na SUP dodaliśmy do zestawu linkę zabezpieczającą. Teraz twoja deska zawsze będzie przy tobie, nawet jak zejdziesz z niej do wody ;)

W zestawie naprawczym znajdziesz wiele przydatnych rzeczy na wypadek awarii - klucz do zaworu, zapasowy materiał oraz klej. Tak na wszelki wypadek.

Kup

 

Szukasz innej deski?

Zobacz pozostałe modele SUP Bass

 

Loading...

World of Bass

Kontakt

Produkty

Usługi

O Nas

Kontakt