Pomysły na jesienną modernizację domuCzy właśnie wróciłeś z wakacji? Czy cieszysz się z powrotu i powrotu do zwykłego, napiętego harmonogramu? Jeśli tak, to nadszedł czas, aby odświeżyć swój dom. Nadaj swojemu domowi nowy wygląd dzięki kilku drobnym zmianom, które przejdą długą drogę w uczynieniu Twojego domu bardziej wydajnym i wygodnym. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy na ten projekt. Nawet proste pomysły na ulepszenie domu mogą zdziałać cuda dla Twojego domu i sprawić, że znów poczuje się jak nowy. Oto kilka łatwych sposobów, w jaki możesz poprawić wygląd swojego domu tej jesieni.

Klimatyczne świetlenie

Wymiana żarówek może zrobić dużą różnicę w wyglądzie i samopoczuciu Twojego domu. Zacznij od wymiany żarówek w oprawach sufitowych. Całkowicie zmień wygląd swojej kuchni lub jadalni, wymieniając napowietrzne światła na jasne, ciepłe żarówki Edison. Stworzą one ciepły blask i sprawią, że przestrzeń poczuje się bardziej zachęcająco i domowo. Inną prostą i niedrogą zmianą żarówek jest wymiana żarówek w łazience i korytarzu na jasne, białe żarówki. To sprawi, że przestrzeń poczuje się jaśniejsza i czystsza i pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię, zbyt.

Jeśli masz stare lampy lub oprawy, które chciałbyś wymienić, możesz znaleźć nowe w nowoczesnym stylu w różnych punktach cenowych i z różnych materiałów, w tym szkła, metalu i żywicy. Jest to łatwy sposób na nadanie swojemu domowi nowego wyglądu i taki, którego większość ludzi nie bierze pod uwagę. Innym łatwym sposobem na zmianę wyglądu lamp jest zmiana klosza. Wiele kloszy jest dostępnych w różnych materiałach i stylach, takich jak rattan, bambus i jedwab, i mogą być świetnym sposobem na nadanie starej lampie nowego wyglądu.

Zainstaluj programowalny termostat

Programowalne termostaty to świetny pomysł na ulepszenie domu na jesień. To proste urządzenie pozwoli Ci ustawić temperaturę w domu tak, aby była wygodna, kiedy tam jesteś i oszczędza pieniądze, kiedy nie jesteś. Możesz odebrać jeden za około 30 dolarów. Jeśli jesteś poręczny, możesz zainstalować go samodzielnie lub zatrudnić kogoś, kto zrobi to za Ciebie. Dzięki programowalnemu termostatowi możesz ustawić temperaturę w domu tak, by była odpowiednia po powrocie z pracy, gdy jesteś w trakcie gotowania obiadu lub w dowolnym innym momencie, gdy chcesz mieć określoną temperaturę. Możesz nawet ustawić ją tak, aby dom był chłodny, gdy śpisz. Wiele programowalnych termostatów pozwala na kontrolę wielu obszarów domu. Jeśli masz duży dom lub jeden z kilku różnych obszarów mieszkalnych, jest to świetna funkcja.